WordPress WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos Eklentisi

Blogum üzerinden WordPress e-ticaret sitelerinizde kullanabileceğiniz sanal pos eklentilerini paylaşmaya devam ediyorum. Müşterilerimin ihtiyaçları doğrultusunda hemen hemen tüm Türkiye bankalarının sanal pos eklentilerini kodlamıştım zamanında. Şimdi blogum üzerinden bu eklentileri çok uygun fiyata satışa sunuyorum. Çünkü son zamanlarda gördüm ki insanların bu eklentilere ihtiyaçları var ve piyasada aynı işlemi görecek sanal pos eklentilerini çok fahiş fiyatlara satıyorlar.

Blogumda WordPress WooCommerce alt yapısında kullanabileceğiniz sanal pos eklentileri mevcuttur. Tüm bankaların eklentisini sizlere sunmaya çalışıyorum. Yine de özel olarak bir bankanın sanal pos eklentisine ihtiyacınız var ise bana ulaşabilirsiniz. Her türlü sisteme ödeme alt yapısı entegere edilebilir.

Bu yazımda da sizlere WordPress WooCommerde alt yapısında çalıştırdığınız e-ticaret sitesi için Ziraat Bankası Sanal Pos eklentisini sunuyorum. Eklentinin kurulumu ve ayarları oldukça basittir. Size verilen Ziraat Bankası sanal pos panelinden kullanıcılar bölümüne gidin ve bir api kullanıcısı yaratın. Api kullanıcı adını ve şifresini aktif ettiğiniz Ziraat Banak sanal pos eklentisi ayarlar bölümünden ilgili yerlere yazın.

Artık kredi kartı ödemeleri almaya başlayabilirsiniz. İsterseniz eklentiyi Test ortamında çalıştırarak test kart bilgileri ile eklentinin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ziraat bankası sanal pos eklentisi kredi kartı bilgilerini almak için farklı bir sayfaya yönlendirmez direk ödeme sayfanız üzerinde kart bilgilerini alarak Ziraat bankasına pos eder.

Eklentiyi satın almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsinz.

WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos Eklentisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir