Merhaba ben Seyda AŞAN 1993 Hatay ili Reyhanlı ilçesi doğumluyum. Tüm çocukluk ve yaramazlık yıllarımı Reyhanlı’da yaşadıktan sonra -tahminen söylüyorum net olarak hatırlamadığım için – 11 yaşında yokluk ve sefillik göçü adı altında İstanbul’a transfer edildim.

Uzun yıllar İstanbul’da kendimi geliştirerek freelancer olarak bir çok sektöre ve web sitesine yazılım, sosyal medya, e-ticaret alanında hizmetler verdim. Aklıma gelmeyen yüzlerce iş yeri ile çalıştığımı söyleyebilirim. Bazen o işyeri ve dükkanların önünden geçerken aklıma geldiği oluyor ancak onlarla çalışmış olmam.

Sektöre yeni yeni adım atmış ve freelancer çalışmanın da vermiş olduğu özgürlük ile bir çok alanda kendimi geliştirerek tecrübeler kazandım. Canlı paranın tatlı geldiği dönemler diyebilirim bu döneme. Para kazanma hırsının da vermiş olduğu iş açlığını kendimi geliştirerek değerlendirdim.

Google Seo, Adsense ve Adwords Google Ads alanında ‘da bir çok şahış ve şirketlere hizmet vermişliğim olmuştur.

Sürekli iş hayatımdan bahsetmiş olduğum bu hakkımda yazısını okumaktan sıkıldığınızı biliyorum. Aslında çok eğlenceli ve hareketli olan kişisel hayatım varken iş hayatımın sürekli olarak bir disiplin ve tempo içerisinde geçtiğini söyeleyebilirim.

2017 senesine kadar İstanbul’da lastik eskittikten sonra Kıbrıs’a transfer edildim hayat tarafından. Şuan halen Kıbrıs’ta yaşıyorum. Bir bilgisayar şirketinde web tasarım ve geliştirme hizmeti veriyorum. Adanın bir çok haber sitesine kurum ve kuruluşlarına yazılım ve web tasarım desteği veriyoruz.

WordPress alanında kendimi geliştirmem de Kıbrıs’ta tamamlandı diyebilirim. Şirketimizin benden önce tasarlamış olduğu web sitelerinin neredeyse tamamı WordPress alt yapısında olunca bu siteleri yönetme geliştirme adına kendimi WordPress alanında uzman denecek kategoriye getirdim.

Şuan halen web tasarım ve yazılım alanında hizmetler veriyorum. Kendimi sürekli olarak geliştirerek her yeni teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyorum.