WordPress WPML Eklentisi

WordPress sitelerinizi birden fazla dildi yayınlamak isterseniz bir eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Globalleşen Dünya’da müşterilerim benden sürekli web siteni birden fazla dile oluşturmamı istiyor. Bende bu istekerlerini WPML eklentisi ile karşılayabiliyorum. Dil çevirilerinden gerçekten de WordPress en profesyonel eklentisi WPML diyebiliriz. Sitede ki tüm içeriklerinizi, görsellerinizi, menülerinizi, kategorilerinizi her şeyi WPML ile birden fazla dilde yayınlayabilirsiniz.

E-ticaret siteleri içinde WPML inanılmaz etkiye sahiptir. Yurt dışı pazarlarına açılmayı planlıyorsanız kesinlikle web sitenizde birden fazla dile yer vermelisiniz. WooCoomerce ile tam uyum içerisinde çalışan WPML eklentisi tüm çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır.

İletişim formundan SEO etiketlerinize kadar her alan WPML gücünü fark edeceksiniz. Yaklaşık olarak 2 yıl aşkın süredir WPML lisans satışı yaptığımı söyleyebilirim. Şimdiye kadar onlarca web sitesine WPML lisansı sağladım.

Sizde web sitenizde WPML eklentisini kullanmak. WPML ile web sitenizi birden fazla dilde yayınlamak isterseniz WPML lisansı satın alabilirsiniz. Lisans kodu web sitenize özel olarak üretilir ve lisanslama işleminden sonra aktif hale gelir. Tüm WPML güncellemelerinizi size vermiş olduğum lisans ile sorunsuz şekilde alabilirsiniz.

En başta da belirttiğim gibi oldukça profesyonel bir eklentidir. İlk başlarda size karmaşık gibi gelse de üzerinde bir çalıştıktan sonra aslında çok da basit olduğunu göreceksiniz. Yine de kurulum ve ayalar konusunda desteğe ihtiyacınız olursa satın alma işleminden sonra benimle iletişime geçebilirsiniz. WPML  kurulum ve ayarlarını sizin için ücretsiz olarak yapabilirim.

WordPress WPML eklentisini satın almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

WordPress WPML Eklentisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir