WordPress WooCommerce Garanti Bankası Sanal Pos Eklentisi

Blogum üzerinden WordPress WooCommerce e-ticaret siteleri için bankaların sanal pos eklentilerini paylaşamaya devam ediyorum . Bu yazımda da Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Garanti bankasının sanal pos eklentisini paylaşacağım. Garanti bankası için kodlamış olduğum bu eklentiyi web sitenize kurarak kredi kartı ödemeleri almaya başlayabilirsiniz.

Garanti bankasının ek olarak Garanti Pay adında bir uygulaması vardır. Peki bu GarantiPay nedir ?

GarantiPay; BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlayan bir ödeme aracıdır.

Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:

  1. Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2. Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  3. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
  • Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası sanal pos konusunda diğer bankalara göre web teknolojileri yönünden bir adım daha önde diyebiliriz. Size sunmuş olduğumuz WordPress WooCoomerce sanal pos eklentisi içerisinde GarantiPay modülü de bulunmaktadır.

Eklentinin kurulum ve ayaları için satın alma işleminden sonra iletişim sayfasından benimle iletişime geçerseniz ücretsiz bir şekilde kurulum hizmeti verilecektir.

Eklentiyi satın almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

WooCommerce Garanti Bankası Sanal Pos Eklentisi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir