WordPress WooCommerce Akbank Sanal Pos Eklentisi

WordPress e-ticaret alanında sürekli olarak çalışmalar yaptığım için çok farklı bankaların sanal pos eklentilerini de yazmak zorunda kalmıştım. Türk bankalarını geçtim Azerbaycan bankalarının dahi sanal pos eklentilerini kodladığımı hatırlıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Pasha Bank’ın WooCommerce sanal pos eklentisini hazırlamıştım. Arşivimde muhakkak duruyordur ilerleyen zamanlarda blogumda onu da paylaşabilirim.

Bu yazımda sizlere WordPress WooCommerce için yaptığım Akbank sanal pos eklentisini paylaşacağım. Akbank üzerinden almış olduğunuz sanal pos hizmetinizi WordPress ile yapmış olduğunuz e-ticaret sitenizde kullanmak isterseniz bu eklenti işinizi görecektir.

Eklenti farklı bir sayfaya yönlendirmeden direk ödeme sayfasında kart bilgilerini alarak Akbank tarafına pos ederek ve 3d şifre doğrulama alanında yönlendirip doğrulamanın ardından yine sizin eklenti üzerinden belirttiğiniz sayfaya dönüş yapar. Eklentinin kurulumu ve kullanımı oldukça basittir.

Akbank sanal pos paneliniz üzerinden bir api kullanıcısı yaratıp Akbank sanal pos eklentisinde ilgili alanlara api kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanızın ardından eklentiyi kullanmaya başlayabilir güvenli şekilde kredi kartı ödemelerinizi alabilirsiniz.

Akbank sanal pos eklentisini satın almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

WooCommerce Akbank Sanal Pos Eklentisi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir