WordPress WooCommerce İş Bankası Sanal Pos Eklentisi

Arşivimdeki sanal pos eklentilerini vakit buldukça çıkarıp web sitem üzerinden paylaşıyorum. Daha önce blogum üzerinden Akbank Sanal Pos eklentisini paylaşmıştım. Bu yazımda da bir çok müşterimin de hizmet almış olduğu İş Bankası tarafından verilen sanal pos hizmetini WordPress WooCommerce ile kurmuş olduğunuz e-ticaret sitenizde kullanabileceğiniz eklentiyi sunacağım.

İş bankası sanal pos konusunda gerçekten ciddi bir müşteri kitlesine ulaştı artık hemen hemen herkes İş Bankası sanal pos hizmetini kullanıyor diyebiliriz. Komisyon oranları hakkında pek bilgim olmasa da sanırım kolay onay vermesi açısından bir çok e-ticaret sitesi İş Bankası sanal pos hizmetini kullanıyor. Müşterilerim arasından da İş Bank sanal pos hizmetini kullanan sayısı oldukça fazla olduğundan WordPress için İş Bankası sanal pos eklentisini yazmıştım.

Eklentinin kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Yine de satın alma işleminden sonra kurulum ve ayar talep etmeniz durumunda ücretsiz olarak hizmet verilir kurulum ve ayar işlemleriniz tarafımca tamamlanabilir. Web siteniz üzerinden online kredi kartı ödemelerini güvenli şekilde olmak istiyorsanız ve İş Bankası’ndan sanal pos hizmeti aldıysanız bu eklenti işinizi görecektir.

İş Bankası sanal pos panelinden bir api kullanıcı oluşturun ve ardından eklentiyi web sitenize kurun ve aktif edin. Eklentinin ayarlar bölümünde oluşturmuşmuş olduğunuz api kullanıcısının bilgilerini gireceğiniz alanlar görecekseniz. İlgili alanları doldurmanızın ardından ödemeleri almaya başlayabilirsiniz.

İş Bank WordPress WooCommerce  sanal pos eklentisini satın almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

WooCommerce İş Bankası Sanal Pos Eklentisi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir