WordPress İçin En İyi Anket Eklentisi

Yakın zamanda bir anket sitesi için çalışmalar yaptım. Müşterimin isteği üzerine WordPress alt yapısında çalıştık. WordPress’in yönetim kolaylığını arkasını alarak SEO çalışması ve yazılım konusunda iyileştirmeler yaptık. WordPress için anket sistemlerini incelerek bir çok eklenti kurulumu ve geliştirmesi yaptım. En sonunda tam isteğimize göre ve geliştirmeye yüzde yüz açık bir eklentiyi bulabildik. Müşterim ve ben eklentiden çok memnun kaldık. İstedikleri özellikleri eklentiye dahil ederek web sitesini teslim ettim.

Uzun zamandır bloguma yazı yazmadığımı da fark edince en son kullandığım bu anket eklentisini web sitem üzerinden ihtiyacı olanlar ile paylaşmak istedim. Eğer sizde WordPress ile bir anket sitesi kurmak veya sitenizde anketlere yer vererek etkileşimleri arttırmak istiyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Eklentiyi ücretsiz olarak sizlere sunuyorum.

Kısaca eklentinin temel özelliklerinden bahsetmek gerekirse; ,ister metin, ister video ister html olarak her türlü verinizi anket sorularında kullanabilirsiniz. Anket sorularınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilmenin yanı sıra sınırlamaları sayesinde istediğiniz zaman anketi başlatabilir istediğiniz zaman ankette oy kullanılmasını sonlandırabilirsiniz.

Bir diğer sınırlama ise isterseniz sitenize sadece üye olanların oy kullanmasına izin verebilir ya da sadece belli ülkelerin IP adresine oy kullanım izni verebilirsiniz. Uzun lafın kısası gerçekten de gelişmiş ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak bir anket eklentisini sizlere ücretsiz olarak sunuyorum. Eklentinin kurulumu ve ayarları konusunda merak ettikleriniz olursa ya da eklentiyi kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda daha da geliştirmek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Zip şifresi: seydaasan.com.tr

WordPress Anket Eklentisi indir > totalpoll

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir