Yeniden Blog Yazmaya Başlamak Vol. Bilmem kaç

Ne yazdığınızın çoğu zaman önemi yok. Kişisel blog zaten bunun için vardı. Canınınız sıkkın olduğunda açıp bir kaç cümle yazmak kendi kedinize terapi yapmak gibidir. En azından benim için hep öyle oluyordu. Sonra geriye dönerek yazılarımı okurdum yıllar sonra. Aman aman ne kafa ile yazdım ben bunları der güzel bir tebessüm yaşardım. Blog yazmak benim ve web hayatım için her zaman ayrı bir yerdeydi. Her zaman bir kişisel blogum vardı. Kişisel blogum üzerinden iş teklifleride alırdım çünkü tecrübelerimi yazarken yeteneklerimin de fark edilmesini sağlardım.

Seydaasan.com.tr adı altında kişisel blogumu yeniden hayata geçirmiş bulunmaktayım. Bu da benim blogumun ilk yazısı olacaktır. Artık daha tecrübeli ve daha geniş kitlelere hitap eden içerikler paylaşacağımdan eminim. Blog üzerinden geliştirmiş olduğum yazılımlarında satışı yapmayı düşünüyorum.

Özellikle piyasda fahiş fiyata satılan ama olmazsa olmaz WordPress eklenti ve temalarını blogum üzerinden uygun fiyatlarda web geliştiricilere açmak istiyorum.

WordPress için geliştirmiş olduğum sanal pos eklentileri için başlamayı düşünoyorum. Özellikle en çok çalışılan bankaları tercih edip WordPress Woocommerce için sanal pos eklentilerini güncel hale getirip uygun fiyata satışı sunmayı hedefliyorum.

Php sevdam hiç bitmez diyerekten ufak ufak php kodları paylaşacağım veya belki bir ders serisi yaparım. İşin özü ve neti kişisel blogumu geliştirmeyi ve aynı zaman kişisel mağazamı yaratmak istiyorum. Bunun için seydaasan.com.tr’ye gerekli özveri ve titizliği göstereceğim.

Beni takip ettiğiniz için teşekkür ederim. Etmesenizde canınız sağ olsun ama yolunuz bir yazıya düşerse bir yorum yazmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir